21 березня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке провів Володимир Снігур.

В ході жвавого обговорення члени комісій детально розглянули та проаналізували 40 питань орієнтовного порядку денного шістнадцятої сесії районної ради та рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання ради.

У роботі спільного засідання постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний і Ірина Морозович, начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.

22 березня, шістнадцята сесія районної ради продовжить свою роботу: ще дві постійних комісії проведуть спільне засідання.