28 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Кравчук здійснив робочий візит до філії «Красилівський райавтодор».

На сьогодні філія «Красилівський райавтодор» утримує 387,5 км доріг місцевого і державного значення, а саме 308,5 км доріг місцевого значення та 79 км доріг державного значення.

Голова РДА поспілкувався з головним інженером, який дав чітку інформацію по забезпеченню підсипного матеріалу та наявної техніки.

Наразі в районі для належної експлуатації та утримання доріг місцевого та державного значення в зимовий період уже заготовлено 2482 тонни протиожеледних матеріалів (2230тон. становить відсів та 252 тон. технічна сіль). Це практично  повне виконання  плану.

Крім того, для роботи на дорогах місцевого та державного значення в районі в зимовий період наявна така спеціальна техніка:

Піскорозкидачі – 3 одиниці;

Для очистки автодоріг від снігу:

Автогрейдер ДЗ-122 – 1 од;

Трактори Т-150к – 2 од;

МТЗ-82-1 од;

ЮМЗ-6 – 1 од;

Т-156- 1 од.

Навантажувачі – 3 од., 1 з яких придбано цьогоріч.

В наявності також є снігоочисне обладнання для піскорозкидачів.

Надіємось, що в разі ускладнення погодніх умов (великої кількості опадів у вигляді снігу) допомагатиме і спецтехніка сільськогосподарських агроформувань, які постійно з розумінням ставляться до ситуації, щороку допомагаючи ліквідовувати снігові замети та прибирати проїзні частини від снігу.