18 вересня голова Красилівської РДА Василь Кравчук здійснив робочий візит до комунального некомерційного підприємства «Красилівська центральна районна лікарня», де оглянув приміщення, що буде повністю переобладнане, прослідкував за ходом виконання робіт.

Нагадаємо, що КНП Красилівська центральна районна лікарня Красилівської районної ради – одне із десяти приймальних відділень, які будуються в області в межах програми Президента «Велике будівництво».

2 вересня тут розпочалися роботи згідно проєкту «Реконструкція частини будівлі корпусу №2, відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП Красилівська ЦРЛ по вул. Грушевського 140 в м. Красилові Хмельницької області».

На даний момент уже вимуровані стіни під нові приміщення згідно проектної документації, виконуються підготовчі роботи по влаштуванню систем водопостачання, водовідведення, вентиляції, електропостачання, а також по гідроізоляції та утепленню стін цьоколю (фундаменту)  будівлівлі. Разом з тим залиті фундаменти під простінки та вхідний тамбур – пандус.