02 листопада голова Красилівської РДА Василь Кравчук здійснив робочий візит в с.Заслучне з метою перевірки виконання проекту «Капітальний ремонт Заслучненського ліцею ім. О. Іщука по вул.Шкільній,1 в с. Заслучне Красилівського району Хмельницької області». Під час візиту були присутні голова Заслучненської сільської ради Анатолій Розумний, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА Володимир Снігур.

По даному об’єкту активно продовжуються зовнішні ремонтні роботи та розпочались внутрішні роботи у приміщенні початкової школи.

Голова райдержадміністрації зауважив  про необхідність  збільшення кількості працівників з метою вчасної здачі об’єкту (до кінця поточного року).