Відповідно до спільного наказу Департаменту природних ресурсів та екології і Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 14.05.2019 № 28-н/231-од, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області від 17 травня 2019 року за   № 110/3477 «Про щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»» у травні місяці 2020 року у Хмельницькій області проводиться щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

У зв′язку із  карантинними заходами  коронавірусу COVID-19 конкурс проходив  онлайн під гаслом: «Сміття зберемо – природу збережемо!» Здобувачі освіти району малювали малюнки, майстрували поробки, фотографували та надсилали роботи на електронну адресу відділу освіти. У онлайн-конкурсі взяли  участь   здобувачі освіти із Воскодавинської ЗОШІ-ІІ ст., Веселівської ЗОШ І-ІІ ст., Корчівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Кошелівського ліцею, Михайловецької ЗОШ І-ІІІ ст., Западинської ЗОШ І-ІІІ ст., Печеської ЗОШ І-ІІІ ст., Кременчуківського ліцею, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Слобідко-Красилівської ЗОШ І-ІІ ст. , Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст. , Митинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Радісненської ЗОШ І-ІІІ ст. , Севрюківської ЗОШ І-ІІІ ст., Заслучненського ліцею імені О.Іщука. Всього надіслано 39 робіт.

За результатами оцінювання робіт конкурсантів районний методичний кабінет визначив найкращі роботи у трьох вікових категоріях: молодша група (6-9 років), середня група (10-13 років) і старша група (14-18 років) за номінаціями: краща поробка, кращий малюнок, краща фоторобота – та надіслав на обласний етап конкурсу Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації.

Пропонуємо вашій увазі роботи учасників обласного етапу  конкурсу.

ВЕСЕЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів

Робота ученя 4 класу