З метою забезпечення готовності органів управління, сил та засобів району до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році та виконання органами місцевого самоврядування Плану дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, сил та засобів районної підсистеми цивільного захисту щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території району у 2018 році  06 лютого 2018 року завідувачем сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації С. Соколом спільно з інженером з управління водних ресурсів Шепетівського МУВС С. Кропивським та співробітником Красилівського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області С. Шокотом проведено перевірку гідротехнічних споруд та меліоративних систем, які знаходяться в зонах можливого впливу паводку, льодоходу та повені по руслових річках району.

Під час перевірки та відповідно до проведеного аналізу виникнення заторів льоду на території району мости та гідротехнічні споруди, які підлягають захисту та можливого проведення підривних робіт, відсутні. Об’єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв’язку та склади зберігання пестицидів і отрутохімікатів в зони можливого підтоплення не попадають.