30 травня в районному Будинку культури зібралися учні, вчителі, батьки та гості, аби привітати учнів Красилівської дитячої музичної школи  із закінченням  навчального року та отриманням свідоцтва про музичну освіту. Цього року останній дзвоник пролунав для 15 учнів.

Із щирими  словами  до присутніх звернувся   директор школи – Леонід Багінський  та нагородив учнів, які закінчили школу з високими досягненнями у навчанні Похвальними листами.

Привітати  учнів  школи прийшли заступник  голова  райдержадміністрації Ірина Морозович,  голова районної ради Василь Пасічник  побажали їм та їхнім рідним всіляких гараздів, творчих здобутків та втілення в життя всього задуманого, подякували  батькам за те, що  ті підтримують  своїх дітей, які  опановують   музичне мистецтво.

На сцені районного Будинку культури  яскраві, талановиті, красиві – випускники вітали своїх наставників чудовими номерами та демонстрували свою майстерність.