11 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний,  заступник голови районної ради Микола Білик провели виїзний прийом громадян на території Антонінської селищної ради за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Книша.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо права виходу на пільгову пенсію, міжобласного транспортного сполучення, оформлення субсидії при покупці нерухомості на суму 55 тис.грн., виплати субсидії на придбання твердого палива, приватизації берегової земельної ділянки, виплати коштів за рішенням суду дітям війни та ін.

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.