13 червня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та представники органів виконавчої влади провели виїзний прийом громадян на території Кульчинівської сільської ради.

Виїзні прийоми громадян здійснюються з метою спілкування з населенням району та надання допомоги у вирішенні проблемних питань.

Місцевими жителями порушувались питання щодо порядку оформлення субсидій на літній період, проведення ремонтних робіт дорожнього покриття Красилів-Кульчини через с.Кульчинки, взяття на баланс сільської ради водонапірної башні та ін.

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, направлені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо можливості вирішення.