13 серпня 2020 року голова Красилівської районної державної адміністрації Василь КРАВЧУК провів особистий виїзний прийом громадян на території Чернелівського старостинського округу Красилівської міської ради.

До участі у прийомі громадян долучилися: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ, дільничний офіцер  Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Юрій КУШНІР, головний спеціаліст Красилівського бюро правової допомоги Тетяна МЕЛЬНИЧУК.

Під час прийому громадян були порушені питання щодо пільгового пасажирського перевезення, виплати заробітної плати під час карантину,ремонту дорожнього покриття, перекриття будівлі школи, придбання флюорографа в місцевий ФАП, земельні питання (присвоєння кадастрового номеру, оплата за оренду, отримання земельної ділянки).

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.