06 серпня 2020 року заступником голови Красилівської районної державної адміністрації Олександром КОНУСЕМ проведено особистий виїзний прийом громадян на території Манівецької та Росолівської сільських ради. До участі у прийомі громадян долучилися: прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ, начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Андрій ДАНИЛЮК та головний спеціаліст Красилівського бюро правової допомоги Тетяна МЕЛЬНИЧУК.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття, будівництва водогону, ремонту будинку культури, відновлення курсування електропотягу «Шепетівка-Хмельницький».

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, заступник голови райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.