18 червня 2020 року  проведено онлайн-нараду керівників  закладів загальної середньої та дошкільної освіти Красилівського району під  керівництвом  начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Красилівсьої РДА Володимира Снігура.

У роботі наради взяли участь головний спеціаліст відділу  освіти Марина Лігінчук, начальник господарської групи Віталій Петрук, завідуюча РМК  Тетяна Янюк, методисти районного методичного кабінету Алла Савчук, Оксана Савіцька.

Під час  наради  розглянули  питання:

• про формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти на новий навчальний рік;

–   про формування освітніх програм та робочих навчальних планів на  2020/2021 навчальний рік;

• про підсумки роботи відділу освіти та закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності та попередження дитячого травматизму в  2019/2020 н .р.;
  • про аналіз стану охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладах освіти у 2019-2020 навчальному році.

У ході обговорення було піднято  інші важливі питання щодо підвезення здобувачів освіти,  випускників 11 класів до пунктів проведення ЗНО, реорганізації  закладів загальної середньої освіти району. Відповідно до кожного розглянутого питання керівники   отримали  рекомендації.