08 липня заступник голови райдержадміністрації Олександр Конусь, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська, начальник служби у справах дітей Ольга Тимченко взяли участь у заходах з нагоди 25-річниці з Дня створення ювенальної превенції.

Ювенальна превенція – робота поліцейського за покликанням серця, адже їх головна мета – захист прав і законних інтересів дітей.

Здорове та щасливе дитинство – нелегке завдання, заради якого працює кожен працівник поліції ювенальної превенції.

За професійне виконання службових обов’язків, суворе дотримання законності нагороджено грамотою Красилівської районної державної адміністрації та Красилівської районної ради ШЕВЧУК Ірину Анатоліївну – старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, лейтенанта поліції.