Дорогі жителі громади Антоніни!

Від імені Красилівської райдержадміністрації  прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження вашого рідного селища.

Саме в такі святкові дні ми пробуджуємо в наших серцях любов і гордість за свій край, сповнюємося відчуттям єдиної родини. Антоніни – це невеликий охайний населений пункт, який  славиться неповторною історичною та  культурною спадщиною, традиціями та працьовитими людьми.

Сьогодні я хочу побажати кожному з Вас мирного неба над головою,   щастя та благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках, а також розквіту і процвітання вашій громаді. Нехай рясніють врожаї на ваших хлібних нивах, у родинах панує достаток і здійснюються ваші найзаповітніші мрії.

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Вірте в свої сили! Творіть та процвітайте!

Зі святом!

З повагою,

голова Красилівської  РДА                                                                                          Василь КРАВЧУК