Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту та соціальної підтримки населення. Сьогодні, 30 жовтня, в приміщені адмінбудинку голова райдержадміністрації Василь Кравчук та голова районної ради Василь Пасічник привітали працівників соціальної сфери району.

Керівники району подякували працівникам соціальної сфери за їх щоденну та клопітку працю, людяність і небайдужість, побажали їм міцного здоров’я, родинного затишку, витримки та наснаги і висловили впевненість, що вони й надалі будуть спрямовувати свої зусилля, душевність та доброту на поліпшення якості життя громадян.

Уже традиційно голова райдержадміністрації Василь Кравчук та голова районної ради Василь Пасічник нагородили кращих працівників  району.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено Почесною Грамотою Хмельницької обласної організації професійної спілки працівників державних установ України  :

• ПЕТЕЛЬЧУК Людмилу Анатоліївну – директора Красилівського районного центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне виконання службових обов’язків, наполегливість у роботі та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Грамотами районної ради та райдержадміністрації.нагороджено:

— БРОВЧУК Вікторію Олексіївну – головного  спеціаліста відділу обробки інформації управління соціального захисту населення Красилівської районної державної адміністрації;

— ГРИГОРУК Людмилу Василівну – соціального робітника комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг»;

— ЛІСОВСЬКУ Наталію Володимирівну – провідного  спеціаліста відділу виплати та забезпечення управління соціального захисту населення Красилівської районної державної адміністрації;

— СІМЧУК Олесю Василівну – провідного фахівця із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.