9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

Напередодні свята, 8 листопада 2019 року, в Центрі культури і дозвілля  «Перлина»  відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників культури за участю представників районної, міської влади, управління освіти, культури,  молоді та спорту райдержадміністрації, відділу культури  міської ради і  працівників  галузі культури.

Щиросердно привітали присутніх зі святом, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла,  особистого щастя, теплоти у серці, благополуччя,  невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, реалізації творчих проектів, і життєвих перемог заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації, Олексійчук Світлана Володимирівна, заступник голови районної ради Білик Микола Михайлович, міський голова Островська Ніла Василівна, начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Снігур Володимир Іванович, начальник відділу культури міської ради Грицюк Інна Петрівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради  Заїка Олена Михайлівна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначено:

Грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації

завідуючу клубом с. Каламаринка  Юрченко Галину Василівну

Грамотою районної державної адміністрації та районної ради

Голінську Оксану Петрівну –  директора Зслучненського сільського Будинку культури.

Мартинюк Тамару Дмитрівну – завідуючу бібліотекою с.Кузьмин.

Українець Людмилу Миколаївну — бібліотекаря  бібліотеки с.Манівці.

Українець Олену Вікторівну – директора Манівецького сільського Будинку культури.

Грамотою  управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації

Гриндій Галину Анатоліївну – завідуючу клубом с.Баглайки

Горбакову Ольгу Степанівну – директор Кузьминського сільського Будинку культури

Калабаєву Лілію Анатоліївну –  завідуючу бібліотекою с.Кременчуки

Меленчук Любов Василівну – директора Лагодинецького сільського Будинку культури

Пасєку Світлану Іванівну – бібліотекаря бібліотеки с.Малі Пузирки

Хоркаву Юліанну Василівну –  бібліотекар бібліотеки с. Лагодинці

Святковий настрій присутнім у залі дарували вчителі музичного мистецтва загальноосвітніх шкіл Красилівської громади та району, творчі працівники закладів культури.