Івана Купала найколоритніше та цікаве свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят. Це час, коли природа розквітає у всій своїй неповторній красі.

7 липня 2017 року в урочищі «Левада» відбулося  захоплююче фольклорне свято «Ой, на Івана, на Купала».

До початку театралізованого дійства — духовий оркестр зігрівав усіх присутніх чудовими композиціями.

Головними персонажами були Марена, Купайло, а також Водяний з русалками. Навколо Купайла водили хороводи. Дівчата пускали  віночки на воду, щоб дізнатися, звідки чекати на свого нареченого. Обов’язковим атрибутом свята було вогнище, адже згідно переказів, воно має магічну силу — перестрибуючи його, люди проходять ритуал очищення. Тож усі весело стрибали через купальське багаття.

Святковий настрій присутнім створювали аматорські колективи району.

Красилівчани мали змогу продемонструвати свою силу та вправність у спортивних розвагах та конкурсах.

По завершенню концертної програми  проведено  молодіжну дискотеку.