З початку кампанії декларування доходів та майнового стану Центр обслуговування платників податків, який функціонує при Красилівській ОДПІ, активно приймає громадян, які приходять за консультаціями. При цьому кожен третій відвідувач ЦОПу отримує детальну консультацію щодо декларування своїх доходів.

Фахівці фіскальної служби зазначають, що з графіком роботи Центру обслуговування платників, а також з матеріалами роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів можна ознайомитися на веб-сайті територіальних органів ДФС у Хмельницькій області. Зокрема, з цією метою функціонує банер «Декларування доходів громадян». Нагадуємо, що останній день подання декларації за 2016 рік для громадян, які зобов’язані подати декларації, – 3 травня 2017 року.
Для отримання податкової знижки платники податків мають право подати декларацію до 31 грудня 2017 року.