«Зі святом мужності та відваги!». Саме під таким гаслом 14 жовтня 2017 року в приміщенні адмінбудинку пройшли святкові заходи до Дня захисника України, який в нашій даржаві відзначається втретє.

Відзначення величного дня в новітній історії України розпочалось у Свято-Троїцькому Храмі УПЦ КП в м. Красилів, де парафіяни церкви спільно з керівниками району та міста, громадськістю взяли участь у молебні за захисників України, які не шкодуючи свого власного життя та здоров’я, завжди боронить нашу рідну землю від зазіхань ворогів на її цілісність та незалежність. Молебінь провів настоятель храму благочинний Красилівського району УПЦ КП отець Миколай.

Чимало наших воїнів – земляків, працівників установ та організацій міста взяли участь в урочистостях, які продовжили відзначення Дня захисника України у великому залі адмінбудинку. Зі святкової сцени до присутніх  з привітаннями звертались перший заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату підполковник — учасник АТО Андрій Богданов. Зокрема, у своєму виступі Дмитро Васильович, відзначив: «Це свято всіх, хто любить Україну. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до захисту Батьківщини від російських загарбників та промосковських найманців. Практично з нічого за три роки створено наше нове військо. І символічно, що саме в День Покрови Пресвятої Богородиці, яка була покровителькою і українського козацтва, Указом Президента України Петра Порошенка визначено вшановувати усіх наших захисників.»

Після промов Дмитро Васильович  та Василь Савович  виконали приємну місію, а саме – за сумлінне високопрофесійне виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі, мужність, патріотизм, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та з нагоди Дня захисника України нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

— Варченка Сергія Віталійовича – учасник АТО;

— Журавського Володимира Антоновича — водія 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницькій області сержанта служби цивільного захисту;

— Загребельного Павла Сергійовича — заступника військового комісара —   начальника відділення комплектування Красилівського районного військового комісаріату, майора;

— Когуня Андрія Миколайовича – начальника Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковника поліції;

— Клімчука Олександра Миколайовича – заступника начальника Красилівського відділу поліції – начальника сектору кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, підполковника поліції;

— Клімчука Юрія Юрійовича – поліцейського сектору реагування патрульної поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, рядового поліції;

— Левенка Андрія Олександровича – начальника відділення забезпечення Красилівського районного військового комісаріату капітана;

— Левчука Андрія Миколайовича – старшого інспектора – чергового Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, майора поліції;

— Лембаса Володимира Володимировича – старшого інспектора – чергового Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, майора поліції;

— Мазура Віктора Івановича – учасник АТО;

— Мазура Олега Станіславовича – заступника начальника Красилівського відділу поліції – начальника слідчого відділення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, майора поліції;

— Харевіча Олександра Миколайовича – інспектора сектору реагування патрульної поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції;

— Проскуріна Олександра Анатолійовича – учасник АТО;

— Самборського Артема Валерійовича — водія 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницькій області сержанта служби цивільного захисту;

— Самолюка Олександра Анатолійовича – інспектора сектору реагування патрульної поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, лейтенанта поліції;

— Сидорука Сергія Олександровича – учасник АТО;

— Сторожука Руслана Ігоровича – учасник АТО;

— Юрченка Сергія Валерійовича – інспектора сектору реагування патрульної поліції Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, старшого лейтенанта поліції.

Також слід відзначити, що в урочистостях взяла участь депутат обласної ради Ніла Островська, яка спільно з військовим комісаром Андрієм Богдановим вручила Відзнаку Президента України « За участь в антитерористичній операції» кільком нашим землякам – справжнім патріотам своєї Вітчизни. В свою чергу Андрій Валерійович подякував Нілі Василівні за всебічну співпрацю та допомогу в організації роботи районного військового комісаріту та вручив нагороду.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Героям України» присутні вшануванли пам’ять про видатних синів українського народу — тих, хто не шкодуючи себе прагнув демократії, боровся за справедливість, волю та незалежність своєї Батьківщини.

Цікава концертна програма із чисельними вокальними номерами була представлена учнями та викладачами Красилівської дитячої музичної школи та народним аматорським гуртом «Висота». Присутні на заході могли скоштувати армійської каші та солодощі, якими пригощали учні та викладачі ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей».