12.01.2021 р. голова райдержадміністрації Василь Кравчук здійснив робочий візит в смт. Антоніни, де активно реалізовується проєкт «Капітальний ремонт Антонінського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області смт Антоніни, площа Графська,16». Нагадаємо, що даний проєкт успішно пройшов конкурсний відбір в рамках  впровадження програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Сьогодні голова Красилівської РДА Василь Кравчук здійснив робочий візит в с.Заслучне, де триває проект «Капітальний ремонт Заслучненського ліцею ім. О. Іщука по вул.Шкільній,1 в с. Заслучне Красилівського району Хмельницької області». На даний момент активно тривають внутрішні ремонтні роботи у приміщенні початкової школи.

12 січня голова Красилівської РДА Василь Кравчук здійснив робочий візит на території Антонінської ТГ, де в рамках програми «Велике будівництво» проводились роботи з поточного середнього ремонту автодороги територіального значення Т–2324 Старокостянтинів – Антоніни. Наразі через погодні умови ремонтні роботи  зупинились біля населеного пункту Ключівка  в напрямку смт Антоніни.