26.11.2020 голова райдержадміністрації Василь Кравчук здійснив робочий візит в смт Антоніни, де розпочалась реалізація  проєкту «Капітальний ремонт Антонінського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області смт Антоніни, площа Графська, 16 (термомодернізація) (коригування)».

Даний проєкт успішно пройшов конкурсний відбір в рамках  впровадження програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Завдяки співпраці керівництва Антонінської громади з депутатом Верховної Ради Оленою КОПАНЧУК на реалізацію проєкту вдалося спрямувати кошти з державного бюджету в сумі 10,8 млн.грн., загальна кошторисна вартість проєкту становить 12,1 млн. грн., з яких 1,2 млн.грн. — кошти селищного бюджету.

В результаті проведення тендерних процедур укладено угоду з ТОВ «Будівельна виробнича компанія Форвард плюс».

Технічний нагляд за виконанням робіт буде здійснювати Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради.

Мета проєкту — капітальний ремонт даху й фасаду Антонінського ліцею та формування нового освітнього простору, що в результаті створить комфортні умови навчального процесу, дозволить  ефективно використовувати паливно-енергетичні ресурси та покращить зовнішній вигляд навчального закладу.

26 листопада голова Красилівської райдержадміністрації Василь Кравчук здійснив робочий візит на територію розташовану за межами населеного пункту Кременчуківської сільської ради, де продовжується будівництво сонячної електростанції потужністю 15МВт. Будівництво СЕС планується завершитись до кінця поточного року.