Протягом 12-14 травня 2020 року проводились чергові засідання робочої групи під керівництвом заступника голови Красилівської РДА Олександра Конуся із представними органів місцевого самоврядування (Кузьминська сільська рада, Севрюківська сільська рада, Кременчуківська сільська рада, Михайловецька сільська рада, Веселівська сільська рада, Ледянська сільська рада)  за участю членів робочої групи.

Нагальним питанням було з’ясування щодо невиконання дохідної частини місцевого бюджету органами місцевого самоврядування та здійснення  відповідних напрямків для покращення фінансового клімату громад.

Представниками робочої групи Красилівської РДА зверталась увага на питання, що стосувались більш конкретних дій зі сторони сільських рад щодо впорядкування відносин із сільськогосподарськими агроформуваннями, ефективності використання земель сільськогосподарського призначення, земель водного фонду (впорядкування договірних відносин), вирішення питань щодо ліквідації податкового боргу, що в свою чергу зумовить виконання та наповнення місцевого бюджету.

В ході обговорень проблемних питань робочою групою були прийняті відповідні рішення (пропозиції), спрямовані на реалізацію прийнятих заходів щодо наповнення місцевих бюджетів органами місцевого самоврядування.