На сьогоднішній день одним із важливих питанням, що стоїть перед Красилівською районною державною адміністрацією є підготовка закладів освіти району до нового навчального року.

У 2020-2021 році в Красилівському районі функціонуватиме 22 заклади дошкільної освіти та 22 заклади загальної середньої освіти, з яких 7 ЗЗСО І – ІІ ступенів, 15 ЗЗСО І – ІІІ ступенів.

З 11 по 14 серпня поточного року проведено моніторинг стану матеріальної бази закладів  освіти району, дотримання керівниками закладів освіти правил пожежної безпеки та санітарних норм.

Приємно зауважити, що у всіх закладах освіти району забезпечено належні умови для навчання та виховання дітей  у 2020-2021 н.р. Тож висловлюєм подяку керівникам та працівники закладів освіти, батькам, головам сільських рад за підготовку приміщень до нового навчального.

Висловлюєм вдячність за активну співпрацю та матеріальну допомогу Митинецькій сільській раді (заклад дошкільної освіти с. Митинці «Сонечко), Гриценківській сільської раді (с. Гриценки ДНЗ «Сонечко»); Кузьминській сільській раді (с. Кузьмин ДНЗ «Веселка»); » Щиборівській сільській раді  (с. Радісне ДНЗ «Малятко»); Ледянській сільській раді,  (с. Федорівка ДНЗ «Барвінок»).

Дякуємо за спонсорську допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази та проведенні поточних ремонтів приміщень закладів освіти: Митинецькій сільській раді (голова Ященко Микола Іванович), Кузьминській сільській раді (голова Момот Олег Сергійович), ТОВ «СК Промінь» (директор Ольшевський Петро Іванович), СК «Кузьминський» (директор Михайлюк Анатолій Михайлович), групі компаній «VITAGRO 2004» (директор Сергій Петрович Лабазюк), «Епіцентр Агро» кластер «Антоніни» (керівник Розізнаний Олександр Григорович), ТОВ «Агрокрай» (директор Білявець Олег Петрович), ТОВ «Екотера» (директор Захарчук Неля Олександрівна), ТОВ «Нива рідного краю» (директор  Мендрик Наталія), ПП Петришину Петру Івановичу, ПП Ткачуку В’ячеславу Олександровичу.

З метою забезпечення роботи закладів освіти в умовах адаптивного карантину придбано безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби. Триває закупівля масок для працівників закладів освіти та одноразових рукавичок.