25.02.2020 року голова Красилівської РДА Василь Кравчук з робочим візитом відвідав 14-у державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Під час зустрічі начальник Красилівського районного сектору Головного управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Олександр Бенюк розповів про особливості роботи вогнеборців, провів змістовну та цікаву екскурсію по пожежно-рятувальній частині, було оглянуто автомобілі, що надають допомогу у районі.  Відзначено високий рівень підготовки частини та особового складу.

Цього ж дня голова Красилівської РДА відвідав ДП «Красилівський агрегатний завод».

Під час візиту голова райдержадміністрації ознайомився з діючим державним підприємством, з його продукцією та  з робочим процесом, оглянув роботу цехів, поспілкувався з працівниками.

Зазначимо, що завод був і залишається одним із провідних підприємств машинобудування.