13 вересня 2018 року  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів нараду з представниками органів місцевого самоврядування, на якій розглядались питання щодо пільгового перевезення громадян та зменшення податкової ставки за користування земельними ділянками лісогосподарського призначення. Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Микола Білик, начальник Красилівської об’єднаної податкової інспекції ДФС України у Хмельницькій області Олексій Шишин, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та представники ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

Під час обговорення питань, керівникам органів місцевого самоврядування було рекомендовано провести позачергові сесії сільських рад, на яких розглянути питання щодо затвердження розміру плати за землі лісогосподарського призначення відповідно до вимог податкового кодексу України.