24 лютого 2017 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з відомими українськими письменниками та видавцями Братами Капрановими, які презентували новий історичний роман «Забудь-річка». На цю значну і цікаву подію завітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка, начальник відділу культури, національностей та релігій Інна Грицюк, користувачі бібліотеки, бібліотекарі районної, міської та сільських бібліотек, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста. За словами авторів, ідеєю до написання художнього твору стала справжня історія двох їх дідів, що воювали по різні боки у роки Другої Світової війни. Також письменники представили й інші свої книги: «Мальована історія України», «Кобзар 2000», «Веселих свят», які були написані раніше. В свою чергу, Ірина Володимирівна подякувала братам Дмитру та Віталію Капрановим за цікаву презентацію роману «Забудь — річка», який є пам’яттю про рід людський та власну історію, яку ми маємо пам’ятати та передавати з покоління в покоління, побажала невичерпної творчості, енергії, успіхів та вдячних читачів.

Наприкінці зустрічі кожен охочий мав можливість поспілкуватися з авторами особисто, придбати вподобану книгу, взяти автограф та сфотографуватися з авторами. До уваги присутніх в залі працівниками бібліотеки була підготовлена книжкова виставка «Брати Капранови — письменники і видавці», на якій були представлені книги авторів та книги українських письменників, виданих у видавництві «Зелений пес». Роман Братів Капранових «Забудь-річка» увійшла до переліку книг, які надійшли  до бібліотек області за Державною програмою «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек», в тому числі й до нашої бібліотеки та бібліотек району. Тож запрошуємо усіх шанувальників українського слова відвідати центральну районну бібліотеку та ознайомитися з  книгами Братів Капранових  і  новинками літератури.