Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

21 червня, напередодні Дня державної служби, зі щирими словами вітання до державних службовців району звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята — Дня державної служби перший заступник голова райдержадміністрації та голова районної ради нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації:

БОГАЧ Тетяну Анатоліївну – начальника відділу з питань призначення  та перерахунків пенсій № 8 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області;

ЛЕВЧУК Світлану Іванівну – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності управління фінансів районної державної адміністрації;

НЕЧИПОРУК Світлану Іванівну – провідного спеціаліста відділу прийому громадян управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

СЛАВІНУ Ларису Василівну – головного спеціаліста сектору економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

Оголосили Подяку районної ради та районної державної адміністрації  з врученням подарунків та квітів ветеранам державної служби:

ДЕРЕШУК Тетяні Антонівні;

СОСНОВСЬКІЙ Галині Йосипівні.

Також декілька держслужбовців були нагороджені грамотами міської ради.

Святковий концерт для присутніх у залі підготували учасники художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля «Перлина» та учні і вчителі Красилівської дитячої музичної школи.