28 жовтня 2020 року голова Красилівської районної державної адміністрації Василь КРАВЧУК спільно з директором Красилівського районного центру соціальних служб Людмилою ПЕТЕЛЬЧУК відвідали прийомну сім’ю, яка проживає в с. Баглайки.

Прийомна сім’я є однією з форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

Подружжя Дударчуків стали саме такою сім’єю для 4 маленьких крихіток, які так мріяли про справжню родину. В їх будинку панує мир, злагода, любов, взаємодопомога, підтримка та лунає щирий дитячий сміх.

Бажаємо прийомним батькам здоров’я, невичерпної енергії та сил, діткам – щасливого, безхмарного дитинства та здійснення мрій.