28 грудня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке провела керівник апарату адміністрації Олена Білоконь. На засіданні  розглядалося питання щодо недоотримання коштів до місцевого бюджету Росолівецької сільської ради,  внаслідок використання ТОВ «Ей Сі Логістік» земель водного фонду  без правовстановлюючих документів. У засіданні брали участь члени комісії та сільський голова. Директор товариства, який в належний спосіб був повідомлений про дату, місце та час проведення засідання, не з’явився. Заслухавши думку членів комісії, одноголосно було прийняте рішення про стягнення збитків завданих бюджету Росолівецької сільської ради в сумі 34172,38 грн. Акт засідання комісії та пропозиція про добровільну сплату буде направлена представнику ТОВ «Ей Сі Логістік» в передбачені законом терміни.