20 вересня 2017 року заступник голови районної державної  адміністрації  Ірина Морозович провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Красилівській районній державній адміністрації. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Тимченко   винесла на розгляд членів комісії ряд питань: про припинення піклування над дитиною, позбавленої батьківського піклування; про встановлення опіки над малолітніми дітьми, позбавлених батьківського піклування; про визначення місця проживання та місця реєстрації малолітніх дітей; неналежне виконання батьківських обов’язків щодо утримання, виховання, догляду за дітьми, громадянами району. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.