18 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання, яке розглядатиметься на засіданні стосувалось стану готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Також членами комісії розглянуто питання: про cтан поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах району. Про проведення робіт з вивезення на утилізацію виявлених непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин: про стан травматизму невиробничого характеру в районі та хід виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у районі на 2017 рік: про стан утримання джерел протипожежного водопостачання Красилівського району. За результатами розгляду вищезазначених питань членами комісії ухвалено відповідні рішення.