28 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів засідання комісії з визначення розміру  збитків власникам землі та землекористувачам. На розгляд комісії було винесено питання про визначення розміру збитків, завданих  Севрюківській сільській раді внаслідок використання фізичною особою підприємцем  земельної ділянки  площею 0,25 га. Під час розгляду даного питання членами комісії встановлено, що фізична особа підприємець використовувала земельну ділянку певний період часу без  правовстановлюючих документів, чим, згідно розрахунків головного бухгалтера Севрюківської сільської ради, завдав збитків на суму 6524грн. 74 коп., які не доотримав місцевий бюджет, також відмічено, що відсутній повний пакет документів, які підтверджують передачу у користування зазначеної земельної ділянки фізичній особі підприємцю попередніми користувачами та сплати відповідного податку. Тому членами комісії вирішено:

— звернутися із запитом до Красилівської об’єднаної  державної податкової  інспекції   ДФС України у Хмельницькій області про надання інформації щодо плати за землю Антонінським сільським споживчим товариством Красилівської райспоживспілки;

— звернутися із запитом до відділу  у Красилівському районні  Головного управління Держгеокадастру  у Хмельницькій області щодо надання інформації про наявність в архіві другого екземпляру державного акта на право постійного користування земельною ділянкою чи відповідного запису в Книзі реєстрації державних актів на право  постійного користування;

— у зв’язку із відсутністю інформації, яка є ключовою у вирішенні зазначених питань наступне засідання комісії провести після отримання усіх необхідних документів.