27 липня 2017 року під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Ірини Морозович, заступника голови районної ради Миколи Білика, першого заступника міського голови Марини Слободенюк, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради.

На порядок денний засідання колегії було винесено 3 питання.

З першого питання про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей звітував Книш Іван Федорович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (текст доповіді).

Із звітом про роботу відділу Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації за І півріччя 2017 року звернулася Мазур Світлана Олександрівна  – адміністратор відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання  адміністративних послуг при  райдержадміністрації (текст доповіді).

Максимчук Наталія Василівна —  начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації висвітлила питання про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2017 року (текст доповіді).

За результатами розгляду питань порядку денного прийнято два розпорядження та одне протокольне рішення.