30 березня 2017 року під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На порядок денний засідання колегії було винесено 5 питань.

З першого питання про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2016 році та завдання щодо її удосконалення у 2017 році виступила Нахілко Тетяна Юріївна — начальник загального відділу апарату райдержадміністрації (текст доповіді).

Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району по забезпеченню життєдіяльності населення інформувала Дузєва Марія Миколаївна – завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації (текст доповіді).

Кливак Олександр Петрович, Великоорлинський сільський голова, звітував про роботу виконкому Великоорлинської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (текст доповіді).

Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2017 року інформувала заступник голови районної державної адміністрації Морозович Ірина Володимирівна (текст доповіді).

З останнього, п’ятого питання, про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району доповідала начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Заїка Олена Михайлівна (текст доповіді).