30 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради  Білика Миколи Михайловича, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про стан готовності навчальних закладів до початку 2019 — 2020 н.р. доповідав:

Снігур В.І. — начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (текст доповіді);

1. Про організацію підготовки об’єктів ЖКГ району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 р.р. доповідала:

Дузєва М.М. – завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (текст доповіді);

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2019 року доповідала :

Славіна Л.В. — завідувач сектору економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (текст доповіді).