8 листопада 2017 року в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи  з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, які пройшли в рамках обласного огляду-конкурсу «Доторкнися до душі свого народу».

У фойє районного Будинку культури  жіноча вокальна група «Баглайчанка» клубу с.Баглайки (керівник Галина Гриндій) та жіноча вокальна група «Смерека»  Заслучненського сільського Будинку культури (керівник Оксана Голінська )  презентували кращі зразки місцевих народних традицій.  Розмаїто була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва і традиційні страви, які були приготовані за старовинними рецептами жителів  Красилівщини.

На сцені районного  Будинку культури аматорські колективи презентували місцеві пісні та обряди за народним календарем.  Зокрема,  зразковий  фольклорний гурт «Родовід» Антонінської дитячої музичної школи (керівник Тетяна Підберезна) відтворив на сцені фрагменти  обрядів «Коляди», «Веснянки».  Обрядові пісні свят літного циклу  виконали жіноча вокальна група «Калинонька» Митинецького сільського Будинку культури ( керівник Ольга Анзьошина ) та жіноча вокальна група «Вербиченька»  Заставківського сільського Будинку культури (керівник Ольга Рудик) та хореографічна студія «Візерунок» (керівник Сергій Березюк).

Фрагмент  обряду подільського весілля Красилівщини  відтворили  народний  аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ» (керівник Борис Токовенко), народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» (керівник Олександр Микульський) районного Будинку культури.

Під час урочистих заходів  голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан привітали із професійним святом працівників культури, які  іскрами своєї творчості і таланту запалюють серця і ведуть за собою тих, хто любить пісню, гарне слово, запальний танець, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розквіт держави, займається аматорською творчістю.

Згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, добросовісне  ставлення до своїх обов’язків  та з  нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Ніла Василівна та Василь Савович нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

Глухову Катерину Василівну – провідного бібліотекаря Красилівської центральної районної бібліотеки

Микульського Олександра Степановича  – директора Красилівського  районного Будинку культури

Полянчук Наталію  Іванівну — бібліотекаря  бібліотеки с.Дружне

Присяжнюк Оксану Анатоліївну — директора Чепелівського сільського Будинку культури

Синицю Ніну Семенівну – учасницю  народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Случ» Красилівського  районного Будинку культури

Сокол Ірину Володимирівну – бухгалтера І категорії централізованої бухгалтерії  відділу культури, національностей та релігій  райдержадміністрації

Шахрая Миколу Васильовича – викладача Красилівської дитячої музичної школи.

Шмайлюк  Альону Вікторівну   – викладач Антонінської дитячої музичної школи

Із щирими словами привітань до працівників галузі  культури  звернулися завідувач сектору з питань культури, мистецтва, навчальних закладів та туризму управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Світлана Цимбалюк, директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Андрій Клименко, начальник  управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка, головний  лікар  Красилівської центральної лікарні Денис  Дудко, головний лікар Красилівського районного центру первинної  медико – санітарної допомоги  Олег Ватажук.

Своїх колег із святом привітала  начальник відділу культури, національностей та релігій Красилівської райдержадміністрації Інна Грицюк.