02 березня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович взяла участь у семінарі-навчанні для державнх реєстраторів та адміністраторів ЦНАПу Красилівської райдержадміністрації. Семінар проведено заступником начальника головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області з питань державної реєстрації — начальником Управління державної реєстрації Світланою Лисюк.  Предметом навчального заняття стали питання застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», проведення державної реєстрації прав на підставі судових рішень, порядку прийняття документів для реєстрації громадських формувань через ЦНАП Красилівської РДА, а також необхідності отримання державними реєстратора захищених носіїв особистих ключів.