11 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Лагодинецької сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі

Майже щомісяця керівники району здійснюють виїзні прийоми громадян з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Цього разу місцевими жителлями порушувались питання щодо соціально-побутових проблем, соціального захисту, земельних відносин, пенсійного забезпечення та ін..

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Після виїзного прийому громадян керівники району  відвідали сільський дитячий садочок, школу, сільський будинок культури та фельдшерсько-акушерський пункт. Під час обстеження закладів було виявлено ряд недоліків, які потребують усунення.