9 червня 2020 року в приміщенні адмінбудинку відбулося свято, присвячене 102-річниці народження  поета-воїна Володимира Булаєнка «Лети, поезіє моя, на білому коні світання…». Присутніми були голова Красилівської РДА Василь Кравчук, заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик, керівник апарату Світлана Олексійчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир Снігур, редактор районної газети «Красилівський вісник» Ніна Масловська, організатори,  учасники конкурсу та лауреати районної літературної премії імені Володимира Булаєнка.

Присутні переглянути відеорозповідь учнів ЗЗСО району про життєвий і творчий шлях поета-воїна та заслухали його твори.

Нагадаємо, що впродовж навчального 2019-2020 року серед учнів закладів загальної середньої освіти району проходив конкурс літературних творів, на якому учні презентували свої власні роботи.

Жюрі відзначило активну участь у конкурсі здобувачів освіти Росоловецького ліцею.

За активну роботу з підготовки проведення Булаєнківських читань у 2020 році та з нагоди 102-річниці від дня народження воїна-поета нагороджено  Грамотою районної ради та районної державної адміністрації вчителя української мови та літератури Росоловецького ліцею МОСКАЛЮК Олену Олександрівну.

Премією імені Володимира Булаєнка  було нагороджено:

• БОЙЧУК Орисю Миколаївну – ученицю 11 класу Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • КУЧЕРУКА Олександра Миколайовича – учня 9 класу Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ЯНКОВУ Софію Дмитрівну – ученицю 4 класу Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Далі учасники свята  відвідали  садибу поета — воїна в с.Сорокодуби та могилу матері В.Булаєнка на сільському кладовищі з покладанням  квітів.

Усім учасникам конкурсу будуть вручені Подяки районної ради та районної державної адміністрації та символічні подарунки. А саме:

• БОЛЮХ Анні Іванівні – учениці 8 класу Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ГОРБАТЮК Альоні Олександрівні – учениці 11 класу Митинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ГОЦ Яні Анатоліївні – учениці 8 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»;
  • ЗОЗУЛЮКУ Артему Миколайовичу – учню 10 класу Росоловецького ліцею;
  • КОВАЛЬ Ілоні Юріївні – учениці 6 класу Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • МАРЦЕНЮКУ Олександру Миколайовичу – учню 6 класу Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ПАВЛЮК Іванні Олександрівні – учениці 8 класу Росоловецького ліцею;
  • ПОГЛОДУ Ярославу Вікторовичу – учню 9 класу Якимівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • РЕВ’ЮК Вікторії Юріївні – учениці 6 класу Яворовецької ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • СТРУНЬ Анастасії Олегівні – учениці 10 класу Росоловецького ліцею;
  • ЧАБАН Інні Андріївні – учениці 11 класу Кульчинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • ЯНЗЮК Аліні Анатоліївні – учениці 11 класу Росоловецького ліцею.

Дякуємо всім учням за активну участь у конкурсі літературних творів та бажаємо їм подальших творчих звершень та перемог!

????????????????????????????????????