Вірність і мужність – ось головні риси героїв. Вірність і мужність аж до смерті! Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету та здійснити свою мрію. Саме  відділом  культури ,  національностей  та  релігій Красилівської райдержадміністрації  22 лютого в  районному будинку культури   було організовано  благодійний  концерт   до   Дня вшанування   Героїв Небесної Сотні під назвою «Подаруй свого янгола Небесній Сотні».

Учасниками   концерту  були  учні,  викладачі  Красилівської дитячої музичної школи  та народний аматорський гурт « Висота» районного будинку культури, які виконували пісні та твори на честь Героїв Небесної Сотні. Усі номери художньої самодіяльності були супроводжені  слайдами подій пов’язаних  з революцією Гідності. Кульмінацією заходу стало виконання твору  Дж. Каччіні «Аве Марія» викладачем Красилівської дитячої музичної школи, донькою загиблої в  зоні  АТО Вовк  Алли  Юліанівни.

На заході були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, начальник відділу культури, національностей та релігій Інна Грицюк, начальник управління освіти,молоді та спорту Олена Заїка.  Почесними гостями  такого заходу стали – заслужений  діяч  мистецтв  естради  України  Микола Флінта   та  представник Національної  Академії державної  прикордонної  служби України  підполковник  Бойко В.В., які  після  концерту  подякували    за змістовний  захід  та  вручили  подяки  за вагомий  внесок у  справу патріотичного  виховання  молоді.

Під час концерту усі присутні мали змогу внести пожертву   на  встановлення   пам’ятного  знаку  для   Вовк  Алли  Юліанівни   —   санінструктора  44 артилерійської   бригади, яка  загинула  в  зоні  АТО  при  виконанні  обов’язків  військової   служби . Кошти  були  передані  для  доньки   загиблої Безносюк  Ользі.

Хай палає свічка пам’яті загиблим героям «Небесної Сотні» у наших серцях.