17 листопада, напередодні Дня працівників сільського господарства, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада, в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських підприємств, керівників та спеціалістів господарств — всіх тих, без кого неможливий розвиток аграрного сектору економіки.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, заступник міського голови Олександр Федонюк, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Бондар.

Ніла Василівна щиро привітала трудівників й ветеранів праці агропромислового комплексу, керівників сільгоспформувань та зазначила, що завдяки їхній невтомній праці, терпінню, витримці та наполегливості вони отримують щедрий урожай із благодатної української землі і цим самим взяли на себе найважчу і найважливішу відповідальність — годувати країну.

Далі були нагородження. Згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника сільського господарства очільники району нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації та оголосили Подяки районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

БАБАКА Миколу Володимировича – оператора машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського кооперативу «Промінь» с. М.Клітна.

БАБИЧ Катерину Андріївну – заступника голови правління по тваринництву СК «Кузьминський» с.Кузьмин.

БУЛАБЧИКОВА Олександра Васильовича – голову фермерського господарства «Гарник» м. Красилів.

ВОЗНЮКА Володимира Васильовича – тракториста-машиніста фермерського господарства «Меркурій-Агро».

ВАСИЛЕНКА Михайла Станіславовича – виконуючого обов»язки директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агропром-2008» с.Чепелівка.

ВАРЧЕНКА Павло Володимировича — механізатора товариства з обмеженою відповідальністю «Агротранс-Поділля» с.Чернелівка.

ГРИНЮКА Якова Кузьмича – ветерана сільськогосподарського виробництва с. Кузьмин

ГУКА Миколу Миколайовича —  комбайнер товариства з обмеженною відповідальністю «Лампка агро» с.В.Зозуленці.

ДУМКУ Віктора Степановича – ветерана сільськогосподарського виробництва с. Кузьмин

ЄФІМЧУКА Віталія Петровича – менеджера — управителя поля товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського кооперативу «Бужок» с. Митинці.

ЗАХАРЧУКА Бориса Михайловича – оператора зерносушильного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокрай» с.Кузьмин.

ІЩУКА Олександра Петровича – водія автотранспортних засобів товариства з обмеженою відповідальністю «Серединецьке».

КОВАЛЯ Миколу Васильовича – тракториста-машиніста сільськогосподарського фермерського господарства «Деметра-Агро» с.Тріски.

КУЧЕРУКА Миколу Андрійовича – апаратника оброблення зерна сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Довіра».смт.Антоніни.

КУШНІРУКА Олександра Григоровича — тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Житниця Поділля» с.Щиборівка.

ЛЮЛЯ Юрія Григоровича – охоронника товариства з обмеженою відповідальністю «Євразія — Сервіс» с.Кременчуки.

МАЗОРЧУКА Ігоря Івановича — агронома товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с.Воскодавинці .

МУЗИЧУК Любов Борисівну – доглядачку великої рогатої худоби товариства з обмеженою відповідальністю  сільськогосподарського кооперативу «Промінь» с.М.Клітна.

МАНАЧИНА Олександра Федоровича – тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» с.Воскодавинці.

ОБРАЗЦОВА Володимира Петровича – приватного підприємця с.Заслучне.

ПАНАСЮК Галину Федорівну – завідуючу складом  товариства з обмеженою відповідальністю «Екотера» м.Старокостянтинів.

ПАСКУ Наталію Анатоліївну – оператора  машинного доїння  сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім.Мічурна с.Манівці.

ПАСТЕРУКА Олександра Івановича – тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Серединецьке».

РИБКА Сергія Олександровича – керуючого відділенням с.Моньченці товариства з обмеженною відповідальністю «Житниця Поділля» с.Щиборівка.

РОКИЦЬКУ Надію Вікторівну – бухгалтера  сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Довіра» смт.Антоніни.

СЕМЕНЮКА Миколу Сергійовича – тракториста – машиніста сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Колос» с.Лагодинці.

СТЕПАНЮКА Ярослава Леонідовича – менеджера масивів у фермерському господарстві «Фортуна — Агро Д» смт Антоніни

ЦАПОВИЧ Олену Володимирівну – робітника з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва приватного акціонерного товариства «Антонінське» смт.Антоніни.

ЧЛЕКА Володимира Івановича – головного спеціаліста сектору організації виробництва сільськогосподарської продукції та економічного аналізу відділу агропромислового розвитку Красилівської райдержадміністрації.

ШЕВЧУКА Івана Павловича – апаратника оброблення зерна приватної виробничо – комерційної фірми «Поділля – Агропродукт» .

ШЕВЧУКА Миколу Аркадійовича – токаря приватного акціонерного товариства «Антонінське» смт.Антоніни.

Також Ніла Василівна та Василь Савович вручили Грамоти, Подяки і від обласної державної адміністрації, обласної ради та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації:

ЯВОРОВСЬКІЙ Марії Василівній – оператору машинного доїння СК «Промінь» с.Мала Клітна.

ОСАДЧУКУ Василю Яковичу – трактористу-машиністу ТОВ «Житниця – Поділля» с.Щиборівка.

КОВТОНЮКУ Василю Степановичу – агроному ТОВ «Агропартнер-1» с.Воскодавинціє

МАРТИНЮКУ Валерію Дмитровичу – менеджеру управителя поля СТОВ «Довіра» смт.Антоніни.

ТРОБЮКУ Василю Андрійовичу – головному агроному СК «Кузьминський» с.Кузьмин.

Окрасою урочистостей став святковий концерт, який подарували присутнім кращі виконавці та  художні колективи міста і району.