Минулими вихідними у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з  ушу-саньшоу. Серед запрошених гостей турніру була й команда Красилівського  спортивного клубу «Сокіл». А саме такі спортсмени, як  Білик Олександр, Павловський Микола, Повторенко Богдан, Грабарчук Валентин, Король Владислав. Змагалися одразу у кількох вікових групах – визначалися чемпіони області серед юнаків, юніорів і дорослих. Змагання зібрали близько  двохсот учасників .

За  результати змагань найкращими стали красилівчани Білик Олександр,  виборовши золоту нагороду, Повторенко Богдан, Павловський Микола, Король Владислав – срібну. Усі спортсмени показали високий рівень підготовки і неабияку жагу до перемоги.

Вітаємо наших переможців!!!

Від імені клубу «Сокіл», батьківського комітету і тренера хочемо висловити слова подяки міському голові Красилова Жовтану Анатолію Івановичу та депутату міської ради Кльорику Олександру Івановичу за виділені кошти на закупку спортивного тотамі. Клуб «Сокіл» продовжує розвиватися, і його спортсмени доведуть це своїми новими перемогами.