19 листопада у м.Хмельницькому відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Загальна вартість автомобілів складає 10 млн. 770 тис. грн. у т.ч. 10 млн. грн. –  за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та 770 тис. грн. за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Ключі від авто новим власникам вручили т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

На урочистому вручені були присутні перший заступник голови Красилівської районної державної адміністрації  Дмитро Склонний  та головний лікар комунального некомерційного підприємства Красилівського Центру ПМСД Олег Ватажук.

Нагадаємо, що за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в області будується 30 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, з них 10 вже введено в експлуатацію.

Для амбулаторій, що побудовані та будуються придбано та вже передано 27 легкових автомобілів. У серпні цього року для покращення доступності надання медичної допомоги та наближення лікарської допомоги сільським жителям для лікарів діючих амбулаторій проведена закупівля та передано 13 легкових автомобілів.

Висловлюючи слова вітання, Володимир Кальніченко зазначив, що дані автомобілі  призначенні для діючих амбулаторій, які потребують дооснащення.

В свою чергу Володимир Ілліч зазначив, що має надію, що таким чином  вдасться ще більше поліпшити надання медичної послуги на селі, а також значно покращити справи в галузі медицини. 

Автомобілі отримали такі амбулаторій загальної практики сімейної медицини: Красилівський район, Антонінська селищна амбулаторія; Кузьминська сільська амбулаторія, Чемеровецький район, Гуківська сільська амбулаторія; Дунаєвецький район, Дунаєвецька селищна амбулаторія; Летичівський район, Голенищівська сільська амбулаторія; Летичівський район, Грушковецька сільська амбулаторія; Летичівський район, Требухівська сільська амбулаторія; Новоушицький район, Куражинська сільська амбулаторія; Новоушицький район, Струзька сільська амбулаторія; Полонський район, Новоселицька сільська амбулаторія; Городоцький район, Сатанівська селищна амбулаторія; Старосинявський район, Новосинявська сільська амбулаторія; Чемеровецький район, Жердянська сільська амбулаторія; Віньковецький район, Дашковецька сільська амбулаторія; Віньковецький район, Охримівецька сільська амбулаторія; Волочиський район, Купільська сільська амбулаторія; Городоцький район, амбулаторія села Кремінна; Ізяславський район, Радошівська сільська амбулаторія; Камянець-Подільський район, сільська амбулаторія села Кам’янка;  Чемеровецький район, Закупнянська селищна амбулаторія.