22 вересня 2017 року делегація Красилівського району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Іриною Морозович взяли участь в урочистих заходах з нагоди 80-ти річчя Хмельницької області, які відбулись в обласному центрі.

Рівно 80 років тому, 22 вересня 1937 року, почалася нова сторінка в історії нашої області. До 4 лютого 1954 року вона називалася Кам’янець-Подільською. Пізніше – Хмельницькою.

Історія Хмельниччини тісно пов’язана з історією нашої держави, адже непростий шлях її творення втілений у характерах наших людей, у їх цілеспрямованості, у їх любові до рідної землі.

Колосальні випробування припали на долю нашої області та її жителів: голод і фашистська окупація, повоєнні злидні і репресії. Жителі Хмельниччини не просто вистояли перед неймовірними випробуваннями, а й створили один з потужних регіонів, який займає важливе місце у житті України.

Хмельницька область – це неповторний край з чудовими краєвидами, багатими чорноземами та надрами, визначними історико-культурними місцями, потужною промисловістю, а головне – щирими, мудрими, працьовитими, талановитими людьми.

Голова адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний привітали присутніх з 80-тою річницею утворення області, видатним жителям Хмельниччини  вручили державні відзнаки та нагороди «За заслуги перед Хмельниччиною».

У ході урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків – захисників.

Присутнім у залі було представлено концертну програму.