Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», в Красилівському районі 21 листопада 2019 року буде проведена комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.
Просимо громадян зберігати спокій, безпідставно не хвилюватися та не панікувати.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/1559030651_61378696_152238472576331_8714906595441508352_n.jpg)