ПОВІДОМЛЕННЯ 
ініціативної групи з підготовки установчих зборів 
громадської ради при Красилівській райдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами та доповненнями) ініціативною групою з підготовки установчих зборів громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації оголошується проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Красилівській райдержадміністрації, які відбудуться 17 вересня 2019 року за адресою: м. Красилів, пл.Незалежності, 2, адмінбудівля. Початок зборів о 14.00 год.

Порядок денний:

  • Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
  • Обрання робочих органів зборів (лічильна комісія, голова зборів, секретар).
  • Проведення виборів до громадської ради на основі рейтингового голосування.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву (приклад написання заяви), підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
Згідно з п. 8 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, до заяви в обов’язковому порядку додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності) (приклад написання рішення);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (приклад написання біографічної довідки);
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності).

Заяви приймаються ініціативною групою до 06 вересня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Красилів, пл.Незалежності, 2, к. 431, з 8.00 до 16.00 год., лише за наявності усіх додатків, передбачених вказаною постановою КМУ.