26 жовтня 2018 року працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено виїзд в села Котюржинці , під час якого було обстежено умови проживання 2-х сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 1 сім’я внутрішньо переміщених осіб, перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в 2 сім’ях. Членам вказаних сімей надано соціально-медичні, соціально-педагогічні та інформаційні послуги, зокрема, надано рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки. За результатами здійснених візитів складено акти оцінок потреб дітей.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/ма1-2-750x400.jpg)