Успішність здійснення соціальної роботи, зокрема в  сільській місцевості, залежить від наявності кваліфікованих кадрів, відповідного їх рівня та вміння працівників забезпечувати взаємодію із суб’єктами соціальної роботи у вирішенні соціальних проблем. Саме тому фахівець соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пасічник С.І., яка працює на території Митинецької сільської ради регулярно проводить консультації та бесіди із спеціалістами різного фаху, які часто стають партнерами у реалізації соціальної роботи на території сільської ради. Відтак, в приміщенні  Митинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулась чергова  зустріч з педагогічним колективом  школи. Під час розмови  було визначено причини виникнення булінгу, вплив цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, обговорено практичні методи виявлення постраждалих та булерів, а також шляхи подолання цього ганебного явища у дитячому середовищі.