Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 надаємо інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» — головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації.

Конкурс оголошено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 січня 2019 року № 2/2019-р/к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації».

Інформацію про проведення конкурсу було розміщено на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби (порядковий номер 119689) та Красилівської районної державної адміністрації.

        Результати проведення конкурсу:

з/п

Найменування  посади Прізвище,

ім’я по батькові

Результати (загальна кількість) Примітка
1. Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Шахрай

Дмитро

Олександрович

7, 14 Переможець

 

      Другий кандидат за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади категорій «В» — головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відсутній.