Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 надаємо інформацію про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» — головного спеціаліста відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації.

Конкурс оголошено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09 липня 2019 року № 61/2019-р/к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби».

Інформацію про проведення конкурсу було розміщено на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби (порядковий номер 153634) та Красилівської районної державної адміністрації.

        Результати проведення конкурсу:

з/п

Найменування  посади Прізвище,

ім’я по батькові

Результати (загальна кількість) Примітка
1. Головний спеціаліст відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Лігінчук

Марина

 Петрівна

6,0 Переможець

Другий кандидат за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» — головного спеціаліста відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації відсутній.